Szukaj:

Kontakt

Poleć znajomemu Drukuj

Kontakt
SERWIS
W sprawach związanych z serwisem, nawiązanie współpracy bądź w jakim innym celu wszelkie zapytania proszę kierować na poniższy adres email.
Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę o każdym charakterze. To moja jedyna strona internetowa i chcę ją rozwijać na wszystkie możliwe sposoby :). Firmy perukarskie, salony fryzjerskie bądź inne mile widziane na mojej stronie.


REKLAMA
Jesteś zaintersowany reklamą w naszym serwisie? Chcesz aby niedużym nakładem środków finansowych Twoja marka stała się dużo bardziej popularna? Nasz serwis oferuje szeroką gamę produktów reklamowych. Począwszy od banerów, przed tła, video reklamy i inne.

Ceny naszych produktów są o wiele niższe niż w dużych polskich serwisach. Należy również wspomnieć że zajmujemy czołowe pozycje w wyszukiwarkach i nasza odwiedzalność rośnie z dnia na dzień. Jeżeli chcesz poznać nasze statystyki ( google analitycs ) i cennik ( ustalany indywidualnie ze względu na długość wyświetlania reklam w serwisie, ilość klików i inne ) pisz na   peruka[AT]peruka.org

Wszystkie dostępne produkty znajdują się TU. Oczywiście ceny są inne :-).

Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna