Szukaj:

Panna z mokrą głową

Poleć znajomemu Drukuj

Panna z mokrą głową
Słońce, woda, urlopowy nastrój - z pewnością nie masz ochoty spędzać wiele czasu na pracochłonnym modelowaniu włosów. Dzięki żelowi, grzebieniowi i paru spinkom w kilka chwil możesz ułożyć fantazyjne i wygodne fryzurki, doskonałe zarówno na plażę, jak i na wakacyjną imprezę.
Fryzury HappyHair - wirtualny fryzjer

 

Rozwiane kosmyki

Krótka, sportowa fryzurka z postrzępionymi końcówkami nabierze młodzieńczej zalotności dzięki efektowi mokrych włosów. Aby go uzyskać, w wysuszone włosy wmasuj żel nabłyszczający. Końce pasm ułóż palcami w różnych kierunkach w ten sposób, by sprawiały wrażenie niedbale rozwichrzonych podmuchami letniego wiatru.

Niedbały skręt

Propozycja dla długich włosów, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. W podsuszone ręcznikiem włosy wmasuj dużą porcję mokrego żelu.

Formuj palcami kolejne pasma w ten sposób, by dawały wrażenie luźnych sprężynek. Włosy na czubku lekko unieś, posługując się grzebieniem do podnoszenia pasm (o kształcie szerokiego widelca).

Srebrny diadem

W wilgotne, świeżo umyte włosy wczesz mokry żel. Wszystkie pasma skieruj do tyłu, nad czołem i po bokach, wygładzając grzebieniem o szerokim rozstawie zębów. Zwilż dłonie dodatkową porcją żelu i wgnieć go w zebrane do tyłu końcówki włosów. Uczesanie ozdobi owinięty wokół głowy srebrny sznur, podtrzymujący je niczym kunsztowna opaska.

Niesforne pukle

Krótkie, lekko wycieniowane włosy, ożywione świetlistymi, jasnymi pasemkami, to świetna baza tego plażowego uczesania. Nanieś na dłonie porcje żelu, rozetrzyj go między palcami i wygniataj pasma, unosząc je nad głową. Aby nadać fryzurze ostateczny szlif, potrząśnij głową, jednocześnie roztrzepując palcami pojedyncze kosmyki.

Zalotny loczek

To uczesanie wygląda najlepiej na włosach półdługich, z grzywką sięgającą przynajmniej do połowy policzków. Wczesz w nie gęstym grzebieniem porcję żelu. Po obu stronach, na linii skroni zrób dwa przedziałki, a znajdujące się po bokach pasma zaczesz do tyłu. Szerokie pasmo na czubku głowy udrapuj w lok tuż nad czołem. Możesz go dodatkowo zabezpieczyć spinką-wsuwką.

 

Złocisty pył

To uczesanie idealne na wakacyjne party. W sięgające nasady szyi, lekko wycieniowane na końcach włosy, wczesz sporą porcję mokrego żelu. Gęstym grzebieniem zaczesz grzywkę na czoło, a boczne pasma za uszy. Możesz ożywić fryzurę, posypując włosy brokatem w kolorze złota.

Splot a la Carmen

Fryzurka doskonale harmonizująca z głębokim dekoltem i odkrytymi ramionami. W długie włosy, od nasady aż po końce, wczesuj gęstym grzebieniem mocny żel. Nad czołem palcami wygnieć fale. Pozostałe pasma zbierz nad karkiem i zapleć w warkocz. W połowie długości podwiń go pod spód, przypnij spinkami.

Rozbrykane spinki

Półdługie włosy możesz fantazyjnie upiąć nad karkiem. W tym celu wmasuj w nie żel nabłyszczający, a następnie zrób ukośny przedziałek z boku i sczesz wszystkie pasma gładko do tyłu za pomocą gęstego grzebienia. Z końcówek upnij nad karkiem mini-kucyk. Wokół powpinaj skierowane w różnych kierunkach wsuwki.

Kosmetyki do "wodnej? stylizacji

1. Freeze, płynny żel do włosów "lodowy blask", zapewniający silne utrwalenie, L'Oréal Special FX Studio, 15 zł.

2. High Hair Curl Cream, krem do akcentowania loków, 46 zł.

3. Osis, żel w sztyfcie, daje "mokry efekt", Schwarzkopf, 40 zł.

4. Head Games Bizarre Twist, pasta do wykończenia fryzury "wet look", Wella, 49 zł.

Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna