Szukaj:

Trwała ondulacja

Poleć znajomemu Drukuj

Trwała ondulacja
Trwała ondulacja

Fryzury HappyHair - wirtualny fryzjer

OYSTRA - jest to nadzwyczajna trwała w segmencie trwałych naturalnych. OYSTRA gwarantuje najwyższą z możliwych pewność stosowania oraz efektu przy równocześnie najlepszej z możliwych ochronie włosów. Posiada ulepszoną recepturę, aby włosy były zdrowe i miały naturalny połysk. Gwarantuje dobrą trawałość i nowoczesną fryzurę o naturalnym wyglądzie.
OYSTRA przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów od trudnoskręcających się, poprzez naturalne, farbowane i rozjaśniane. OYSTRA to światowa nowość. Nadaje fryzurze zupełnie nową naturalność. Jest pierwszą trwałą, która ma wszystko pod kontrolą. Nazwa OYSTRA oznacza ostrygę. Idealnie odzwierciedla podstawowe właściwości preparatu: ochronę i pewność, tak jak twarda, chroniąca dostęp do wnętrza muszla ostrygi. Kojarzy się z najwyższą jakością ponieważ z ostryg są przrządzane ekskluzywne potrawy, a z wnętrza ostryg pochodzą wspaniałe i bezcenne perły.

Ondulacja KADAPERM FRAQUET - fraquet oznacza szczególnie łagodne i chroniące działanie, także przy wielokrotnym stosowaniu. Dzięki wyraźnemu obniżeniu zawartości alkaliów i amoniaku poprawia i stabilizuje strukturę włosów.
Wyciągi z aloesu przywracają równowagę wilgotności we włosach i nadają im witalny połysk, miękkość i sprężystość. Polimery naturalnej kreatyny przyczyniają się do poprawy i ustabilizowania struktury włosów oraz chronią je przed wpływami mechanicznymi i chemicznymi.

Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna