Szukaj:

Klinika Handsome Men w Bielsku-Białej (www.handsomemen.pl)

Poleć znajomemu Drukuj

Klinika Handsome Men w Bielsku-Białej (www.handsomemen.pl)
Specjalizujemy się w bezbolesnym, niechirurgicznym uzupełnianiu ubytków owłosienia głowy, a także zagęszczaniu fryzury.Od dawna wiadomo, że uroda i korzystny wygląd mają wpływ na samopoczucie człowieka, będąc często kluczem do życiowego sukcesu. Gęsta, lśniąca czupryna zawsze stanowi ogromny atut, toteż utrata lub przerzedzenie włosów dla wielu ludzi staje się bardzo poważnym problem psychologicznym.
Czasem dyskomfort z powodu kłopotów z fryzurą może urosnąć do takich rozmiarów, że zaczyna być główną przeszkodą w życiu. Pojawia się apatia, niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, wstyd przed pokazaniem się w miejscach publicznych, depresja. Tego typu problemów nigdy nie należy lekceważyć, mogą bowiem doprowadzić do bardzo poważnych zaburzeń zdrowia psychicznego.

W naszej Klinice Handsome Men stosujemy najnowocześniejszą, bezinwazyjną i niezawodną metodę uzupełniania ubytków owłosienia oraz zagęszczania fryzury – Implant Micro Derme, która daje wspaniały efekt estetyczny, idealnie imitując prawdziwe włosy. W najogólniejszym zarysie polega ona na niezwykle precyzyjnym, ręcznym wszczepianiu pojedynczych nowych włosów w cienką jak pergamin mikroskórę, która pod wpływem temperatury ciała „zespala się” ze skórą głowy. Mikroskóra jest cieniutka, przeźroczysta i całkowicie niewidoczna; posiada też pory, które umożliwiają skórze głowy swobodne oddychanie. Dodatkową zaletą tej metody jest jej wielostronność: wykorzystując Implant Micro Derme można pokryć nowymi włosami całą głowę, a także pojedyncze miejsca (np. sam czubek głowy albo zakola). W przypadku przerzedzonej czupryny używa się tzw. intensyfikatorów, które dają doskonały efekt zagęszczenia włosów. Nowe włosy są bardzo uniwersalne i pozwalają użytkownikowi prowadzić aktywny tryb życia: spać, kąpać się, myć głowę, a także uprawiać sport, np. pływać, jeździć na nartach, latać na paralotni, grać w tenisa, chodzić na siłownię, tańczyć itp. Pielęgnacja fryzury jest łatwa i prosta, nie sprawiając jakichkolwiek trudności.
Pod względem medycznym metoda Implant Micro Derme jest całkowicie bezpieczna dla użytkownika, gdyż wykorzystuje jedynie hipoalergiczne komponenty. Została również wielokrotnie przetestowana klinicznie.

Z oferty naszej Kliniki korzystają piosenkarze, aktorzy, modelki oraz wiele znanych osób. Pacjenci doceniają wszechstronność metody Implant Micro Derme, pozwala ona bowiem na wykonanie dowolnej fryzury – od najprostszej i najpraktyczniejszej, aż po ostatnie przeboje mody fryzjerskiej. Warto przy tym podkreślić, iż każda z proponowanych fryzur jest jedyna w swoim rodzaju, przygotowana specjalnie dla konkretnego użytkownika i stylizowana według jego własnych upodobań.

Nasza Klinika otwarta jest dla wszystkich: pomoc w odtworzeniu fryzury znajdzie tutaj każdy człowiek, a także małe dzieci, które utraciły owłosienie na skutek choroby czy wypadku. Warto więc skorzystać z proponowanych przez nas usług i wreszcie zapomnieć o kłopotach z włosami.

 

Strona Internetowa: www.handsomemen.pl


Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna