Szukaj:

Zabieg regulująco-nawilżający J.F. Lazartigue

Poleć znajomemu Drukuj

Zabieg regulująco-nawilżający J.F. Lazartigue
Program nawilżania włosów wraz z uzdrawianiem skóry głowy.

 


Czas trwania: 120 minut

Cena zabiegu: 220 zł

Adres gabinetu: Paris Coiffure, ul. Biały Kamień 7, tel. (22) 898 32 62

Pogram pielęgnacyjny dobiera się indywidualnie. Po analizie stanu włosów i skóry głowy klientki stwierdzono, że jej problemem jest przetłuszczanie się skóry głowy przy jednoczesnym przesuszeniu końcówek włosów. Pierwszym celem stało się więc oczyszczenie skóry i zmniejszenie wydzielania sebum za pomocą żelowego peelingu-maski. Kosmetyk, zawierający minerały morskie i krzem, działa oczyszczająco, regulująco i antybakteryjnie.

Nakłada się go podczas masażu. Potem zaaplikowano ułatwiający rozczesywanie tonik z proteinami jedwabiu i aminokwasami. Ponieważ włosy były zniszczone koloryzacją, na 20 minut nałożono maskę nawilżającą, odbudowującą strukturę włosa. Następnie głowa została umyta nawilżającym szamponem z wyciągami roślinnymi, które chronią kolor. Kosmetyk nadał włosom lekkość i blask. Podczas pierwszego mycia fryzjer zrobił 5-minutowy masaż głowy. Przy drugim użył letniej i chłodnej wody, by skóra stała się lepiej ukrwiona. Kolejnym etapem było nałożenie

odżywki z oligosacharydami i wyciągiem z rośliny Quillaja. Produkt ma formułę stworzoną na podobieństwo budulca włosa - keratyny, co zapewnia spójność łusek. Na zakończenie w skórę głowy wmasowano serum regulujące wydzielanie sebum.

Zabieg ocenia:

Karolina Szczybelska, uczennica, 18 lat:

Zabieg był bardzo przyjemny, relaksujący. Zaczął się od pielęgnacji skóry głowy. Kosmetyk nałożony na nią wręcz chłodził. Potem była słodko pachnąca maska na włosy, z którą siedziałam 20 minut pod parującą sauną. Podczas jej zmywania zrobiono mi supermasaż, w czasie którego zapomina się o wszystkim.

Efekt? Zabieg zdecydowanie dodał włosom energii. Wcześniej były oklapnięte, teraz są puszyste, miękkie w dotyku, wygładzone. Wyglądają znacznie zdrowiej. Tego im było trzeba.

Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna