Szukaj:

Zabiegi regenerujące włosy

Poleć znajomemu Drukuj

Zabiegi regenerujące włosy
Słońce, zwłaszcza w połączeniu z wodą, wysusza i niszczy włosy. Po wakacjach warto więc zdecydować się na zabieg pielęgnacyjny w salonie fryzjerskim.

 

Fryzury HappyHair - wirtualny fryzjer

Rytuał SPA Dermo-Calm Kerastase

Przeznaczony jest dla osób o wrażliwej skórze głowy. Po jego zastosowaniu włosy stają się lśniące i odżywione, a skóra zregenerowana. Produkty używane do rytuału Dermo-Calm zawierają tzw. kompleks Hydra-Destress, w którego skład wchodzą łagodzące olejki z calophyllum i słonecznika, kojący podrażnienia pirokton olaminy oraz nawilżająca gliceryna. Stosowane podczas zabiegu preparaty mają szczególne właściwości termiczne: ochładzają i rozgrzewają na przemian. Ciepło poprawia krążenie krwi, odpręża mięśnie. Natomiast chłód powoduje wrażenie lekkości, łagodzi podrażnienia. Zabieg uzupełnia seria relaksujących masaży. Początkowo na włosach rozprowadzana jest Kąpiel Kojąca i wykonywany masaż Tao. Po spłukaniu szamponu nakłada się Masaż Dermo-Calm zmieszany z ampułką Aktywatora. Preparaty wciera się w skórę głowy, pasmo po paśmie, przeczesując każdy kosmyk, by rozprowadzić kosmetyk na całej długości włosów. Później fryzjer wykonuje 5-minutowy masaż antystresowy. Na koniec spłukuje odżywczą mieszankę.

Marta Kruszyńska-Nowak ekonomistka 29 lat

Mam włosy przetłuszczające się u nasady, na końcach suche, do tego oklapnięte. Po zabiegu stały się łatwe do rozczesania, puszyste. Końcówki włosów przestały się strzępić. Podrażnienie skóry zostało złagodzone. Efekt utrzymywał się półtora tygodnia. Sam zabieg to wielka przyjemność. Rewelacyjny masaż daje poczucie, jakby ktoś zdejmował ciężar z głowy, mijają ból i zmęczenie.

Czas trwania: 40 minut

Cena zabiegu: 50-70 zł

Salon: Elite, Warszawa al. Jerozolimskie 53 tel. (22) 625 63 35

Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna