Szukaj:

Venita Crazy Colour

Poleć znajomemu Drukuj

Venita Crazy Colour
Venita znajduje rozwiązania dla dziewczyn i kobiet, które wolą być wyróżniające się niż przykładne i wzorowe. Tych, które własnymi siłami chcą zapewnić sobie sukces, zamiast czekać na uśmiech losu albo starać się o nagrody od nauczycieli, rodziców czy poklask od szefów. Taka jest właśnie najnowsza linia do farbowania włosów Venita Crazy Colour. Ta farba wywiera efekt. Jeżeli ją położysz na włosach, możesz być pewna, że nie wszyscy to zaakceptują. Ale też nikt nie przejedzie obok Ciebie obojętnie.

Fryzury HappyHair - wirtualny fryzjer

Dlatego jest to idealne rozwiązanie na karnawałowe szaleństwa oraz wszelkie inne imprezy, na których chcemy wzbudzać żywe zainteresowanie.

 

Ventia Crazy Colour to seria trzech preparatów barwiących włosy. Zapewniają one intensywne i żywe kontrasty – zarówno na włosach jasnych, jak i ciemnych, naturalnych, jak też farbowanych.

 

Dostępne kolory to: czerwień, pomarańcz i róż. Barwy te są na tyle intensywne, że odcinają się i na ciemnych, i na jasnych włosach. Zawsze też pozostaje wybór – można sobie zrobić albo pasemka, albo bayalage.

 

A to wszystko niemalże na poczekaniu, bo farbowanie nie powinno zająć więcej czasu niż codzienne zabiegi kosmetyczne w domowej łazience. Ponadto dla wygody konsumentek do opakowania dołączono foliowy czepek do balayage oraz rękawice do nakładania środka utleniającego i proszku koloryzującego.

 

Po 20-40 minutach od nałożenia mieszanki można spłukać włosy i przeżyć pierwsze uderzenie adrenaliny spoglądając w lustro. Potem będzie już tylko ciekawiej.

 

Mieszanka Crazy Colour jest perfumowana, co proteguje uczucie czystości i świeżości po ufarbowaniu włosów. I daje niekłamaną przyjemność.

 

Aby uzyskać pasemka:

Preparat nakłada się na suche, nieumyte włosy. W celu zrobienia pasemek należy nałożyć czepek foliowy, znajdujący się w opakowaniu. Następnie naciąć folię i wyciągnąć na wierzch pasma włosów. Ponieważ środek jest silnie działający, warto założyć przy jego nakładaniu rękawice ochronne. Proszek koloryzujący i emulsję utleniającą mieszamy w szklanej miseczce, aż do uzyskania konsystencji gładkiego kremu. Mieszankę nanosimy równomiernie przy pomocy pędzelka lub szczoteczki na wyciągnięte pasma włosów.

 

Aby jednak balayage:.

Konieczne jest przygotowanie odpowiedniej szerokości folii aluminiowej. Rozdzielamy włoscy na partie, a pod wybrane podkładamy folię. Należy równomiernie rozprowadzić mieszankę pędzelkiem, a następnie złożyć folię razem z pasemkami.

 

W zależności od rodzaju włosów i stopnia koloryzacji mieszankę trzeba pozostawić na włosach na czas wybrany na podstawie tabeli wybawień:

 

 

 

Kolor pasemek

Wyjściowy kolor włosów

Czas działania

Czerwień

Ciemne

30 – 40 min.

Średnie

25 – 35 min.

Jasne

10 – 20 min.

Pomarańcz

Ciemne

30 – 40 min.

Średnie

25 – 35 min.

Jasne

10 – 20 min.

Róż

Ciemne

30 – 40 min.

Średnie

25 – 35 min.

Jasne

10 – 20 min.

 

 

Po upływie określonego czasu dokładnie spłukujemy mieszankę ciepłą wodą do momentu, aż woda będzie czysta. Następnie należy umyć włosy łagodnym szamponem.

 

WSKAZÓWKI

  1. Nie stosować w przypadku włosów mocno siwych.
  2. Nie stosować bezpośrednio przed lub po zabiegu trwałej ondulacji.
  3. Nie stosować na włosy farbowane henną lub farbą na bazie soli metali.
  4. Przygotowaną mieszankę zużyć natychmiast.
  5. Produkt może powodować reakcję alergiczną. Przed użyciem zaleca się wykonanie próby uczuleniowej. W tym celu należy nałożyć na skórę w zgięciu łokcia niewielką ilość mieszanki koloryzującej. Pozostawić na 24 godziny. Produkt można zastosować, jeżeli nie wystąpią zmiany na skórze.
  6. W przypadku włosów słabych, cienkich i jasnych – czas działania powinien być krótszy, grubych i ciemnych – powinien być wydłużony.

 

Z Venita Crazy Color spodziewaj się zabawy na granicy prowokacji. To farba, która wyciągnie Cię w piątkowe i sobotnie wieczory z domowych pieleszy na udane party i imprezy. A jeżeli szokowanie bliźnich i karnawałowe szaleństwo już Cię znudzą, Venita ma do twojej dyspozycji całą gamę innych, o niebo bardziej stonowanych preparatów. Jak zwykle cenisz sobie wolny wybór i należy on dzisiaj do Ciebie.

 

Cena: 7 zł

 

 

Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna