Szukaj:

Wiosna 2007 trendy we fryzjerstwie

Poleć znajomemu Drukuj

Wiosna 2007 trendy we fryzjerstwie
Wiele z nas marzy, aby zmienić się na wiosnę. Zrzucamy ciężkie zimowe ciuchy i od razu czujemy się lżejsze i piękniejsze. Zbliżające się święta Wielkiej Nocy będą z pewnością okazją dla wielu kobiet, aby zaskoczyć rodzinę i znajomych nowym wyglądem. Zanim jednak wybierzemy się do fryzjera warto zorientować się w bieżących trendach.

Fryzury HappyHair - wirtualny fryzjer 

Wiosenne metamorfozy

O tym, że odpowiednio dobrana fryzura czyni cuda nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak i o tym, że oddanie swoich włosów w nieodpowiednie ręce może się skończyć katastrofą. Warto więc zainwestować w dobrego fryzjera, aby nasza wiosenna metamorfoza przyniosła oczekiwany efekt. A może nawet go przerosła...

Przede wszystkim naturalność Tegoroczny sezon wiosenny we fryzjerstwie stoi pod znakiem naturalności. Do lamusa odchodzą asymetryczne cięcia i odważne kolory. Królują ciepłe odcienie, jak najbardziej zbliżone do naturalnego oraz prosta lub półokrągła grzywka. Króluje blond, ale tylko w ciepłych odcieniach- miodowym, bursztynowym czy herbacianym. Także odcienie takie jak popielaty, złoty czy beżowy. Nie znaczy to oczywiście, że w modzie są wyłącznie blondynki. Na topie są także ciepłe odcienie brązu. Zaś modny mężczyzna nosi tej wiosny nieco dłuższe włosy z asymetryczną grzywką.

Co z pasemkami?

Nadal niemodne są kontrastowe pasemka i balejaże. Natomiast można nałożyć nawet trzy kolory, ale o bardzo zbliżonych odcieniach, aby uzyskać efekt rozjaśnienia. Najjaśniejszy odcień dajemy u nasady włosów, im niżej tym ciemniejszy odcień. W modzie są także delikatne, słoneczne refleksy.

Proste czy kręcone?

W tym sezonie na topie są zdecydowanie kręcone włosy. Modna kobieta nosi delikatne fale lub naturalne skręty. Włosy koniecznie długie i półdługie mają miękko i swobodnie opadać na ramiona. Wszystko ma sprawiać wrażenie nieładu, ale jest to nieład kontrolowany. Natomiast zdecydowanie passe są sztuczne upięcia i przesadne stylizacje. Tak jak w kolorystyce-stawiamy na naturalność.

Zapomnij o prostownicy

No może nie do końca, ale z pewnością mocno prostowane włosy są już niemodne. Jeżeli prosta to jedynie grzywka. Hitem są tzw. fryzury "a la pudel" - bardzo gładkie, wręcz ulizane przy skórze głowy i mocno utapirowane lub pokarbowane.

Powrót kobiecości

Tak więc kobieta w tym sezonie wiosennym, jest liryczna i romantyczna. Po prostu kobieca. Po erze ekstrawaganckich chłopczyc mamy powrót do zmysłowych i eterycznych niewiast. Coś mi się zdaje, że panowie będą zachwyceni...

Partnerzy

Logo Handsome Logo powabna